Dane firmyqimat.pl

Römerstraße-Palfen 45
5541 Altenmarkt
Austria

Uwaga: Prosimy o niewysyłanie zwrotów na adres naszej firmy, lecz o wcześniejsze wysłanie wiadomości e-mail na adres info@qimat.de. Dziękujemy!

Mail: info@qimat.pl

Numer(y) identyfikacji podatkowej sprzedaży: ATU76852023

Komisja Europejska zapewnia platformę internetowego rozstrzygania sporów (OS), którą można znaleźć tutaj https://ec.europa.eu/consumers/odr/ [https://ec.europa.eu/consumers/odr/]. Nie jesteśmy zobowiązani ani chętni do udziału w procedurze rozstrzygania sporów przed komisją arbitrażową konsumentów.

PRAWA AUTORSKIE

Treści i dzieła stworzone przez operatorów witryn na tych stronach podlegają austriackiemu prawu autorskiemu. Powielanie, edytowanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane. Jeśli mimo to dowiesz się o naruszeniu praw autorskich, poinformuj nas o tym. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, niezwłocznie usuniemy takie treści.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LINKI

Nasza strona internetowa zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. W związku z tym nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za treści stron trzecich. Odpowiedni dostawca lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za treść stron, do których prowadzą linki.

Stałe monitorowanie treści stron, do których prowadzą linki, nie jest uzasadnione bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy takie linki.

Nadruk stworzony przez copywritera Trusted Shops we współpracy z FÖHLISCH Rechtsanwälte.