Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie korzyści płynących z tradycyjnej medycyny azjatyckiej do Europy, a tym samym pomaganie jak największej liczbie osób w rozwiązywaniu ich codziennych problemów. Jesteśmy młodą firmą z Austrii i opowiadamy się za kosmopolityzmem i medycyną alternatywną. Ciało może pomóc sobie z tak wieloma dolegliwościami i dlatego chcemy, aby te praktyki były dostępne dla każdego.

Co oznacza Qi?

Na Zachodzie Qi jest często tłumaczone jako “siła życiowa” lub “energia”, ale Qi oznacza znacznie więcej. Qi jest czymś w rodzaju “równowagi przepływu energii”, widocznej i niewidocznej w tym samym czasie, jest we wszystkim, co istnieje.

Mata do akupresury i poduszka przywracają równowagę przepływu energii w ciele, a tym samym promują samoleczenie, witalność i zapewniają dobre samopoczucie.

Dlaczego warto robić u nas zakupy?

Nie jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia zysk. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Dlatego oferujemy nasze produkty w niższej cenie niż inne marki, aby jak najwięcej osób mogło odkryć akupresurę dla siebie. Jeśli podoba Ci się ten produkt, bardzo nam pomożesz, jeśli powiesz o nim swoim znajomym! ♡

qimat.pl 🇵🇱

qimat.de 🇩🇪

qimat.cz 🇨🇿

qimat.dk 🇩🇰

qimat.nl 🇳🇱

qimat.fr 🇫🇷

Człowiek jest szczęśliwy, jeśli jest w stanie uszczęśliwiać innych.
Chińskie przysłowie